Chcete začít s bojovými sporty? Tak to je skvělá volba!

Ať je Vaše motivace jakákoliv měli byste své první kroky v bojových sportech namířit mezi zkušené odborníky, kteří mají výjimečné reference. Věříme, že je to právě Lanna Gym, který Vám může nabídnout nejen vysokou odbornost a kvalifikaci pro bojové sporty, ale také mnohaletou tradici, spokojené zákazníky, ve sportu veleúspěšné trenéry a trénink v přátelské atmosféře. Do našeho týmu patří ti nejúspěšnější trenéři a zápasníci této země a Lanna Gym je vysoce ceněn také v zahraničí. Již 10 let vychováváme ty nejlepší amatérské i profesionální zápasníky a bojové sporty jsou náš život.

Ať jsou Vaše cíle kondiční nebo sportovní Lanna Gym je pro Vás správnou volbou. Svoji cestu bojovníka můžete začít ve speciálně připraveném kurzu pro začátečníky, přidat do tréninku pro pokročilé či trénovat pod boku světových šampiónů v závodním týmr. Tak nebo tak budete vždy vítáni a Vaše spokojenost je náš cíl.

Naše nabídka bojových sportů je velmi široká a vůbec nejpyšnější jsme na naše tréninky Muay Thai a MMA. S nabídky více než 50 hodin týdně si vyberete ten správný trénink v ten pro Vás správný čas nebo můžete také využít soukromých hodin, které nabízí většina našich trenérů.

Neváhejte a přijďte ještě dnes do Lanna Gym v pražských Nuslích. První hodina je zdarma!

Pokud si přejete o tréninku získat více informace prosím kontaktujte nás přes formulář níže. Na Vaše dotazy odpovíme do 24 hodin.

12 + 11 =