ROZVRH

PONDĚLÍ

Co se u nás děje v pondělí?

  • Thajský box & Fitkickbox
    • 15:30 – 16:30 – Thajský box děti 10-13let / Tadeáš Růžička
    • 16:30 – 18:00 – LANNA Fighters / Viktor Petrlík
    • 17:30 – 19:00 – X GYM B / Vladimír Říha
    • 18:15- 19:45 – Thajský box začátečníci-pokročilí / Láďa Krištůfek
    • 19:00 – 20:30 – X GYM A / Lukáš Jirkovský
    • 19:00 – 20:30 – Thajský box první kroky začátečníci / Tomík Nguyen
  • MMA, BJJ & Grappling
    • 07:30 – 09:00 – BJJ – začátečníci / Veronika Rodová
    • 09:00 – 10:30 – MMA pro začátečníky / pokročilé / Instruktoři PriMMAt
    • 17:00 – 18:00 – MMA pokročilí / Instruktoři PriMMAt
    • 18:00 – 19:00 – MMA pro začátečníky / Instruktoři PriMMAt
  • Kondiční a Kruhový trénink
    • 18:00 – 19:00 – Kruhový trénink / Instruktoři PriMMAt
    • 19:00 – 20:00 – Amazons Training / Radka Vandasová

ÚTERÝ

Co se u nás děje v úterý?

  • Thajský box & Fitkickbox
    • 07:30 – 08:30 – Thajský box / Vít Kubín
    • 10:00 – 12:00 – LANNA Fighters / Viktor Petrlík
    • 17:00 – 18:30 – Thajský box začátečníci-pokročilí / Michael Krčmář
    • 17:30 – 19:00 – X GYM B / Vladimír Říha
    • 18:30 – 20:00 – Thajský box / Filip Rouček
    • 19:00 – 20:30 – X GYM A / Lukáš Jirkovský
  • MMA, BJJ & Grappling
    • 08:00 – 09:30 – BJJ – začátečníci / Robert Keno
    • 10:00 – 11:30 – BJJ – pokročilí / Robert Keno
    • 16:00 – 17:00 – Dětský kurz
    • 17:00 – 18:00 – Grappling / Instriktoři PriMMat)
    • 18:00 – 19:00 – MMA pro začátečníky / Instruktoři PriMMAt
  • Kondiční a Kruhový trénink
    • 17:00 – 18:00 – Kruhový trénink / Instruktoři PriMMAt
    • 18:00 – 19:00 – Kruhový trénink / Instruktoři PriMMAt

Středa

Co se u nás děje v středu?

  • Thajský box & Fitkickbox
    • 15:30 – 16:30 – Thajský box děti 10-13let / Tadeáš Růžička
    • 16:30 – 18:00 – LANNA Fighters / Viktor Petrlík
    • 17:30 – 19:00 – X GYM A+B / Lukáš Jirkovský
    • 18:15- 19:45 – Thajský box začátečníci-pokročilí / Láďa Krištůfek
    • 19:00 – 20:30 – Thajský box první kroky začátečníci / Tomík Nguyen
  • MMA, BJJ & Grappling
    • 07:30 – 09:00 – BJJ – začátečníci / Veronika Rodová
    • 09:00 – 10:30 – MMA pro začátečníky / pokročilí / Instruktoři PriMMAt
    • 17:00 – 18:00 – MMA pokročilí / Instruktoři PriMMAt
    • 18:00 – 19:00 – MMA pro začátečníky / Instruktoři PriMMAt
  • Kondiční a Kruhový trénink

ČTVRTEK

Co se u nás děje ve čtvrtek?

  • Thajský box & Fitkickbox
    • 07:30 – 08:30 – Thajský box / Vít Kubín
    • 10:00 – 12:00 – LANNA fighters / Viktor Petrlík
    • 17:00 – 18:30 – Thajský box začátečníci-pokročilí / Michael Krčmář
    • 17:30 – 19:00 – X GYM B / Vladimír Říha
    • 18:30 – 20:00 – Thajský box / Filip Rouček
    • 19:00 – 20:30 – X GYM A / Lukáš Jirkovský
    • 19:00 – 20:00 – Combat Fitness pro ženy / Jakub Malich
  • MMA, BJJ & Grappling
    • 08:00 – 09:30 – BJJ – začátečníci / Robert Keno
    • 10:00 – 11:30 – BJJ – pokročilí / Robert Keno
    • 16:00 – 17:00 – Dětský kurz
    • 17:00 – 18:00 – Grappling / Instriktoři PriMMat
    • 18:00 – 19:00 – MMA pro začátečníky / Instruktoři PriMMAt
  • Kondiční a Kruhový trénink
    • 17:00 – 18:00 – Kruhový trénink / Instruktoři PriMMAt
    • 18:00 – 19:00 – Kruhový trénink / Instruktoři PriMMAt
    • 19:00 – 20:00 – Gun-ex workout / Ondřej Kredba

Pátek

Co se u nás děje v pátek?

  • Thajský box & Fitkickbox
    • 16:30 – 18:30 – LANNA Fighters / Viktor Petrlík
    • 17:30 – 19:00 – X GYM A+B / Lukáš Jirkovský
    • 18:15- 19:45 – Thajský box začátečníci-pokročilí / Láďa Krištůfek
    • 19:00 – 20:30 – Thajský box první kroky začátečníci / Tomík Nguyen
  • MMA, BJJ & Grappling
    • 09:00 – 10:30 – MMA pro začátečníky / pokročilí / Instruktoři PriMMAt
  • Kondiční a Kruhový trénink

NEDĚLE

Co se u nás děje v neděli?

  • Thajský box & Fitkickbox
    • 18:00 – 19:30 – Thajský box začátečníci-pokročilí / Vít Kubín
  • MMA, BJJ & Grappling
  • Kondiční a Kruhový trénink